Kontakt oss

Hvis du ønsker å komme i kontakt med oss angående bestilling, pris- eller produktspørsmål rundt maskiner/verkstedutstyr, er det fint om du tar direkte kontakt med vår salgsrepresentant/distriktssjef i ditt distrikt.

For generelle henvendelser kan du benytte firmapost@automateriell.no

Hovedkontor Telefon: 32 84 77 00
Salgsavdelingen
Ansvar/distrikt Kontaktperson

Salgsdirektør Øyvind Klausen oyvind.klausen@automateriell.no 91 63 04 20
Østlandet Øyvind Klausen oyvind.klausen@automateriell.no

91 63 04 20

Østlandet Jan Roger Sand Olsen jrso@automateriell.no

90 51 90 83

Aust-Agder, Vest-Agder tom. Lyngdal/Farsund Villy Dyrskog villy.dyrskog@automateriell.no 90 11 23 83
Rogaland, Vest-Agder tom. Flekkefjord/Kvinesdal Ole Magnar Kolnes ole.magnar.kolnes@automateriell.no

46 66 11 66

Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal tom. Ålesund Ole Thomas Erle ole.thomas.erle@automateriell.no 46 83 92 06
Nordland, Troms, Finnmark, Svalbard Øyvind Klausen oyvind.klausen@automateriell.no 91 63 04 20
Nordland, Troms, Finnmark, Svalbard Villy Dyrskog villy.dyrskog@automateriell.no 90 11 23 83
Tungbilutstyr, hele landet Rino Sinding tungbil@automateriell.no 90 97 52 41
Østfold Rino Sinding rino.sinding@automateriell.no

90 97 52 41

Prosjektleder Jan Erik Tveten jan.erik.tveten@automateriell.no 91 13 33 43
Forhandlere
Trøndelag, Møre og Romsdal Autolift AS magne@autolift.no 97 56 35 52
v/Magne Gjervan
Hordaland Service-Ekspressen AS christer@service-ekspressen.no 55 39 39 90
v/Christer Jensen 98 22 16 62
Serviceavdelingen
Servicesjef Rudi Hovland

rudi.hovland@automateriell.no

48 40 18 55

Driftskoordinator (servicebestillinger) Hans Petter Knudsen hans.petter.knudsen@automateriell.no 45 84 77 77
Driftskoordinator Agder og Rogaland Villy Dyrskog villy.dyrskog@automateriell.no 90 11 23 83
Teknisk leder Eivind Egge

eivind.egge@automateriell.no

90 22 73 78
Deleansvarlig maskindeler Kåre Andre Fanuelsen kare.fanuelsen@automateriell.no 41 58 68 99
Kristiansand
Servicekoordinator/selger Villy Dyrskog villy.dyrskog@automateriell.no 90 11 23 83
Produkt-/markedsavdelingen
Produktsjef Ole Christian Hovind ole.christian.hovind@automateriell.no 93 60 37 07

Stian Dalheim Sanner

stian.dalheim.sanner@automateriell.no

91 69 62 62
Administrasjon
Økonomisjef Vidar Kristensen vidar.kristensen@nds-group.no 99 52 53 64
Salgs- og Innkjøpskoordinator Beate J. Rønningen

bjr@automateriell.no

99 52 00 07
Lagersjef Ståle Skaret stale.skaret@automateriell.no 90 12 63 51

 


NDS Group, avd. AutoMateriell, Gilhusveien 7 A, 3414 Lierstranda, tlf. 32 84 77 00, e-postadresse: firmapost@automateriell.no