Kontakt oss

Hvis du ønsker å komme i kontakt med oss angående bestilling, pris- eller produktspørsmål rundt maskiner/verkstedutstyr, er det fint om du tar direkte kontakt med vår salgsrepresentant/distriktssjef i ditt distrikt.

Hovedkontor Telefon: 32 84 77 00 Telefaks: 32 84 77 01
Salgsavdelingen
Ansvar/distrikt Kontaktperson

Salg hele Norge Øyvind Klausen oyvind.klausen@automateriell.no 32 84 77 20
Salg hele Norge Jan Roger Sand Olsen jrso@automateriell.no 32 84 77 70
Salg hele Norge Mehmed Begovic mehmed.begovic@automateriell.no 32 84 77 28
Salg hele Norge Stian Eriksen stian.eriksen@automateriell.no 32 84 77 00
Salg vest Gaute Taksdal gaute.taksdal@automateriell.no 51 90 61 13
Salg Sogn og Fjordane Ole Thomas Erle ole.thomas.erle@automateriell.no 32 84 77 00
Prosjektleder Dan Andersen dan.andersen@automateriell.no 32 84 77 27
Forhandlere
Trøndelag, Møre og Romsdal Autolift AS magne@autolift.no 975 63 552
v/Magne Gjervan
Hordaland Service-Ekspressen AS christer@service-ekspressen.no 55 39 39 90
v/Christer Jensen 982 21 662
Serviceavdelingen
Driftskoordinator Erik Sjøstrand erik.sjostrand@automateriell.no 32 84 77 77
Driftsleder Elisabeth Johnskareng elisabeth.johnskareng@automateriell.no 32 84 77 86
Teknisk leder Pål Christensen pal.christensen@automateriell.no 32 84 77 87
Servicemedarbeider Dan Erik Clausen dan.erik.clausen@automateriell.no 32 84 77 81
Deleansvarlig maskindeler Kåre Andre Fanuelsen kare.fanuelsen@automateriell.no 32 84 77 78
Kristiansand
Servicetekniker Villy Dyrskog villy.dyrskog@automateriell.no 32 84 77 83
Produkt-/markedsavdelingen
Markedssjef Vegard Hansen vegard.hansen@automateriell.no 32 84 77 40
Produktsjef Ole Christian Hovind ole.christian.hovind@automateriell.no 32 84 77 29
Administrasjon
Daglig leder Nina K. Fagerhøi nina.kristin.fagerhoi@automateriell.no 32 84 77 05
Økonomisjef Vidar Kristensen vidar.kristensen@hellanor.no 32 84 77 00
Regnskapsmedarbeider Inger Pedersen inger.pedersen@automateriell.no 32 84 77 92
Lagersjef Ståle Skaret stale.skaret@automateriell.no 32 84 77 15

 


Hellanor AS avd. AutoMateriell, Gilhusveien 7 A, 3414 Lierstranda, tlf. 32 84 77 00, e-postadresse: firmapost@automateriell.no